Hr Generalista

Hungarocontrol zrt. - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Toborzás-kiválasztási folyamatok end-to-end menedzselése hirdetések készítése, előszűrés, interjúk szervezése és lefolytatása, kapcsolattartás a jelöltekkel, külsős partnerekkel;
Munkaviszony létesítésével kapcsolatos feladatok ellátása foglalkoztatói ajánlatok kiadásától a beléptetésig;
Belső munkaerő mozgássalkapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása;
Munkaviszony megszüntetéssel, kiléptetéssel kapcsolatos folyamatokban való részvétel;
Közreműködés a teljesítményértékelési rendszer működtetésében;
Részvétel az onboarding programmal kapcsolatos feladatokban;
HR témájú kommunikációk előkészítése, vezetők számára handoutok készítése;
HR dashboard és egyéb riportok elkészítése;
HR jellegű beszerzésekben való részvétel.HR projektekben való aktív részvétel;
Folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség;
Versenyképes jövedelem;
Munka-magánélet egyensúlya;
Egyedülálló, stabil hátterű cég;
Kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat;
Egészségmegőrző programokon való részvételi lehetőség.Szakirányú felsőfokú végzettség közgazdasági, HR;
Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat;
Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;
Naprakész munkajogi ismeretek;
MS Office programok erősfelhasználói szintű ismerete, kiemelten Excel tudás.Nexon felhasználó szintű ismerete, ÁLM Általános Lekérdező Modul használatában szerzett tapasztalat;
Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos HR ügyintézésben szerzett tapasztalat.