Hr Generalista

Ecseri kft. - Pest Megye
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű kezelése, előszűrés, interjúztatás magyar nyelvenDuális képzések koordinálása, kapcsolattartás a szakközépiskolákkalCéges rendezvények szervezése és menedzseléseBelső képzések szervezése és koordinálásaRiportok, statisztikák készítéseMunkajogi tanácsadás a vezetők részéreHR dokumentáció naprakészen tartásaBér egyedi megállapodássalHosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnélEgyüttműködő, támogató HR csapatAkár azonnali kezdési lehetőségMinimum 3 éves, gyártói környezetben szerzett, releváns szakmai tapasztalatHR szakirányú, főiskolai, vagy egyetemi végzettségNaprakész munkajogi ismeretFelhasználói szintű számítógépes ismeretÖnálló és felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáltságTréningek tartásában szerzett szakmai tapasztalatMunkáltatói márkaépítésben szerzett tapasztalatKommunikációképes angol nyelvtudás