Hr Asszisztens

Wapptech kft. - Veszprém
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Amiben a támogatásodra van szükségünk:
Munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű adminisztratív ügyintézés, HR terület egyéb adminisztratív támogatása;
HR rendszer működtetése,fejlesztési javaslatok;
Álláspályázatok kezelése, rendszerezése hirdetésekhez és pályázati anyagokhoz kapcsolódó teljes körű ügyintézés;
Ki-, belépőkkel kapcsolatos ügyintézés, folyamatok lebonyolítása egészségügyi, munkaügyi teendők szervezése stb.;
Nyilvántartások vezetése, kapcsolódó ellenőrzési feladatok ellátása szabadság stb.;
Képzések, tréningek stb.szervezésében való aktív részvétel;
Kollégák támogatása, együttműködés más szervezeti egységekkel;
HR kampányok, projektek támogatása.Dolgozz velünk, ha az ideális munkahely számodra:
Dinamikusan fejlődő és innovatív;
Stabil;
Teret ad a kreativitásnak és az önállóságnak;
Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít;
Rugalmas;
Hozzáállásában korrekt és partneri.Jelentkezz, ha úgy érzed megvan benned:
A HR terület iránti őszinte érdeklődés;
A precizitás, hogy ne okozzon problémát a pontos adminisztráció;
A proaktivitás, hogy aktív részese legyél a HR terület működésének;
A kreativitás, hogy részt tudj venni a felmerülő szakterületi problémák megoldásában és a fejlesztésekben;
A jó kommunikációs képesség ahhoz, hogy részt vehess a szervezésben, ügyintézésben;
A lelkesedés, hogy kivehesd a részed az izgalmas feladatokból is és ne csak papírt tologass.Ami közelebb hozhat minket egymáshoz:
HR főként adminisztrációs területen szerzett tapasztalat;
Orgware szoftver ismerete;
Szakirányú végzettség;
Angol nyelvtudás;
Ha B kategóriás jogosítvány birtokosa vagy és van vezetési gyakorlatod.