Hr Asszisztens

Stühmer kft. - Maklár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Toborzás-kiválasztásmunkaügyi dokumentáció elkészítésében részvétel, továbbítása a bérszámfejtés feléhirdetések, munkaköri leírások fogalmazásaönéletrajzok kezelése, interjúk szervezése és lefolytatásajelenléti ívek ellenőrzése, előkészítése bérszámfejtésretáppénzes igazolások ellenőrzésebérszámfejtés ellenőrzéseleszámoló dokumentumok előkészítéseegészségügyi kiskönyvek érvényességének ellenőrzése, üzemorvosi vizsgálatok szervezésemunkavállalókkal kapcsolattartás, felmerülő kérdések-problémák megoldásaversenyképes fizetésmunkába járás költségtérítéselegalább 1-3 éves tapasztalatközépfokú végzettséggyors, logikus gondolkodáskiváló kommunikációs készségtalpraesett, határozott fellépésproblémák azonnali felismerése, és javaslattétel azok megoldásáraönálló munkavégzésszámítógépes programokban tapasztalat ügyviteli rendszerek, Excel, stb. Bér és tb ügyintézői végzettség és tapasztalat