Grafikus

Kite zrt. - Nádudvar
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Online és offline anyagok grafikai előkészítése a cég arculatának megfelelően kiadványok, brosúrák, hirdetések, bannerek, hírlevelek, csomagolás, webes tartalmak, landing oldalak megjelenése, stb. Méretmutációk készítése a különböző platformokra, nyomdai előkészítésMarketing és Kommunikációs Főosztály munkájának grafikai támogatásaKreatív koncepciók megalkotásaVersenyképes jövedelem és cafeteriaStabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítésVáltozatos munkaköri feladatokAdobe Master Collection programcsomag Photoshop és Indesign, stb. programok alapos ismereteMagas szintű nyomdai és digitális anyagleadási ismeretMinimum 2 éves tapasztalatÖnálló munkavégzésKreatív, proaktív, nyitott gondolkodásmód Megbízhatóság, precizitásCsapatjátékos hozzáállás Weboldal grafikai tervezésben szerzett tapasztalatVideó vágásban, fotózásban szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Grafikus