Grafikus

Visit hungary nonprofit zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Belső szervezeti grafikai feladatok ellátása;
Vizuális termékek, eszközök tervezése;
Grafikai programok kezelése;
Online grafikai tartalmak tervezése, támogatása.Versenyképes jövedelem,Felelősségteljes, önálló munka,Folyamatos szakmai fejlődés,Nemzetközi projekteken való részvételi lehetőség,Céges laptop, telefon, mobilinternet,Cafeteria juttatás,All You Can Move sportbérlet,Belföldi turisztikai kedvezmények,Kulturális eseményekre szóló kedvezmények és belépőjegyek,Kedvezményes egészségügyi szűrések,Képzési támogatás,Gyümölcsnap.Munkavégzés helye:
1037 Budapest, Bokor utca 23-25.Felsőfokú végzettség;
1-2 év szakmai tapasztalat grafikus munkakörben;
Adobe CC család ismerete– kiemelten:
Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat;
MS Office programcsalád ismerete;
Portfólió alapján felmérhető szakmai előélet.Ügynökségi tapasztalatSzemélyes követelmények:
Precizitás;
Önállóság, problémamegoldó képesség;
Kreativitás;
Rugalmasság;
Terhelhetőség;
Képesség csapatban történő együttműködésre.

Jelentkezzen most a következőre:
Grafikus