Grafikus Operátor

Agroinform média kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Új kollégánk feladata, hogy médiatermékeinknek és ügyfeleink kreatív megjelenéseinek, kommunikációjának grafikai támogatását végezze.Az Agroinform Média küldetése, hogy a mezőgazdaság stabil, létfontosságú ágazatának szakmai információkat, innovatív kommunikációs és média-megoldásokat nyújtson. Jó hangulatú, összetartó csapatunk nagyon várja, hogy megismerjünk!Tervezőgrafikai feladatok:
Online és nyomtatott kommunikációs anyagok elkészítésegrafikai tervezés, tördelés, szerkesztés például:
bannerek, social tartalmak, kiadványok, hirdetések, e-dm-ek, óriásplakátok, rendezvénypromóciós anyagokcégarculati elemek tervezése, vagy kész arculati rendszerek alkalmazásagrafikai anyagok nyomdai előkészítése, és kivitelezésének menedzseléseegyeztetés a megrendelőkkel és a kollégákkal, projektek koordinálása és határidőre való teljesítésehosszú távú, biztos munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő családi vállalkozásnálrugalmas munkavégzési hely iroda és home officefolyamatos fejlődési lehetőségvan minimum 2 év grafikusi vagy grafikus operátori tapasztalatod kreatív anyagok készítésébenalkalmazott grafikusi vagy egyéb releváns végzettséget szereztéljól kezeled az Adobe szoftvereket Indesign, Photoshop, Illustratoraktív, problémamegoldó és precíz vagyreklámügynökségnél, grafikai stúdiónál szerzett tapasztalatMacintosh felhasználói tapasztalatjó kommunikációs, koordinációs készségha aktív felhasználója vagy social és egyéb online felületeknek, appoknakangol nyelvtudás