Gépszerelő/Autószerelő

Human-perspektiva kft - Som
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A somi nagytérségi hulladékkezelő és a balatonlellei telephelyen lévő kitológépes homlokrakodók, targoncák, aprítógépek, és teherautók szerelése, javítása. 2018 óta fő tevékenységi köre a hulladékhasznosítás, melynek keretén belül elsősorban a lakossági vegyes kommunális hulladék válogatása, a szelektív hulladék további szortírozása újrahasznosításra, magas energiatartalmú, de anyagában nem hasznosítható hulladékokból energetikai célú haszonanyag előállítása RDF és SRF, valamint a zöld biológiailag lebomló hulladék feldolgozása és újra hasznosítása területén szerzett több éves tapasztalatot. Szakmai végzettségB kategóriás jogosítványSaját gépjármű munkábajárás céljábólÖnálló munkavégézésTerhelhetőségMegbízhatóságSzakmai tapasztalatIgényes munkavégzésHasonló területen szerzett tapasztalat