Mechanikus Karbantartó Folyamatos Munkarendben

Trenkwalder - Lukácsháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Mechanikus karbantartó folyamatos munkarendben
Leírás
LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk MECHANIKUS KARBANTARTÓ munkatársakat KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL, 4 műszakos munkarendben.
Feladatok
Termelésben üzemelő berendezések mechanikus telepítése, javítása és karbantartása
Gépek folyamatos üzemmenetének biztosítása
Hibaelhárítás szoros együttműködésben az elektromos karbantartókkal
Elvégzett javítások dokumentálása
Elvárások
Műszaki középfokú végzettség (pl.:
lakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépszerelő)
Mechanikus karbantartási területen termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
4 műszakos munkarend vállalása
Jó problémamegoldó képesség
Megbízható önálló munkavégzés
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Kiemelt juttatási csomag
Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
Stabil, növekvő vállalat
Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
Kiemelkedő munkába járás támogatása
Ingyenes céges busz használat
Munkavégzés helye
Lukácsháza