Gépkezelő Operátor

Shin-etsu silicones europe b. v. - Győr
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Cégünk egy megbízható, dinamikusan fejlődő vegyipari vállalat, amely gépkezelő pozícióra keres munkatársakat. Csatlakozz hozzánk, ahol részese leszel egy elkötelezett csapatnak, lehetőséged lesz fejlődni és szakmai tapasztalatot szerezni.Gépkezelőként felelős leszel a:
Keverőgépek kezeléséért, beállításáértaz anyagok előkészítéséértanyagok méréséért, csomagolásáértfolyamatok ellenőrzéséértgépek alapvető karbantartásáért, tisztán tartásáértversenyképes fizetéscafeteria első naptólmunkába járási támogatás győri lakosoknak is!év végi teljesítmény alapú bónuszmunkavállalói ajánlási bónuszingyenes teázási, kávézási lehetőségcsapatépítő és szakmai tréningekhosszú távú munkalehetőségminimum középfokú végzettségfegyelmezett, pontos munkavégzéskettő, a későbbiekben három napi 8 óra műszakrend vállalásajó kommunikációs készségegészségügyi alkalmasságlojalitástechnikai beállítottsággépkezelői tapasztalat, szakmai ismeretekminőségközpontú szemlélet