Gépkezelő Operátor

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Bódvarákó
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
Makói nemzetközi hátterű partnercégünk részére keresünk új kollégákat gépkezelő operátor munkakörbe!
Feladatok:
Gyártóberendezések folyamatos működtetése, felügyelete
Gépek alapanyaggal való ellátása, a technológiai előírások és kezelési utasítások betartása mellett
Gépek és berendezések ápolása, tisztítása
Amit kínálunk:
Kiemelkedő bérezés
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
40%-os éjszakai műszakpótlék, 50% vasárnapi pótlék, 5% folyamatos műszakpótlék
Teljesítménybónusz
Cafeteria Bruttó 34000 Ft
Medicover magán egészségszolgáltatás
Kedvezményes étkezés lehetőség
Ingyenes céges buszjáratok:
Szeged-Deszk-Klárafalva-Ferencszállás-Kiszombor-Szőreg Hódmezővásárhely-Szikáncs-Földeák Mezőkovácsháza-Végegyháza-Mezőhegyes-Pitvaros-Csanádpalota-Kövegy Nagylak-Magyarcsanád-Apátfalva
Útiköltség térítés:
bérlet 86 %-a, autó esetén 30 Ft/km
Háromműszakos munkarend hétfőtől vasárnapig 8 órában (5:
50-13:
50, 13:
50-21:
50, 21:
50-5:
50) (4 nap délelőtt -1 nap pihenő - 4 nap délután - 1 nap pihenő - 4 nap éjszaka - 2 nap pihenő (48 óra))
Elvárások:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Folyamatos műszak vállalása
Munkavédelmi előírások betartása, önállóság
Alapszintű számítógépes ismeretek