Operátor, Gépkezelő

Easyhiring services kft. - Szarkás
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Operátor, gépkezelő
Vetőmagüzembe keresünk gépkezelő munkatársakat. Ha szeretsz gépekkel dolgozni, ha van tapasztalatod gépek, berendezések kezelésében és felügyeletében, vagy szívesen megtanulnád, akkor ez a lehetőség rád is vár!
Vetőmagüzemi csomagoló, vagy csávázó, méretező gépek kezelése Csomagoló, csávázó vagy méretező gépek karbantartása SAP vállalatirányítási rendszer napi szintű használata, betanítás után Feldolgozási utasítások szerinti munkafolyamatok végrehajtása Kommunikáció és együttműködés a területen dolgozó kollégákkal Egyéb könnyű fizikai munkák elvégzése, ami a gyártás során vagy szezonálisan felmerül
Gépészeti (beállítás, karbantartás, szerelés) területen szerzett tapasztalat Önálló munkavégzés Megbízhatóság és precizitás Több műszak vállalása Alapfokú számítógépes ismeretek Középfokú végzettség
Vetőmagüzemi gépek használatában szerzett tapasztalat Targoncás jogosítvány (OKJ-s bizonyítvánnyal) Gépbeállító és karbantartó végzettség Zöld könyv megléte Vetőmag szárításában szerzett tapasztalat Villanyszerelő végzettség
Régiós szinten kiemelkedő bérezés és juttatási csomag Magas színvonalú szociális körülmények Hosszú távú munka- és karrierlehetőség Munkaruha és védőfelszerelések biztosítása Szakmai fejlődési lehetőségek Munkába járási támogatás
Munkavégzés helye
Szarvas,