Gazdasági Igazgató

Új ház zrt. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Felelős az újHÁZ Zrt. és a Franchise rendszer stabil pénzügyi működtetéséért
Támogatja a -franchise központ és a Franchise hálózat pénzügyi folyamatait
Felelős a pénzügyi tervezéséért, éves és rendszeres beszámolók elkészítéséért
Irányítja a költségvetési folyamatokat és monitorozza az éven belüli eltéréseket
Részt vesz a stratégiai döntéshozatalban és az üzleti tervezésben
Szorosan együttműködik a vezetőséggel, a kereskedelmi, informatikai és marketing területekkel, hogy támogassa a vállalat üzleti célok elérését
Felügyeli az adózási és számviteli kötelezettségeket
Felügyeli a treasury és számlázási folyamatokat, kihasználja a pénzügyi optimalizációs lehetőségeket
Gondoskodik a vállalati és piaci adatbázisok naprakész állapotáért
Irányítja a Társaság elemző és kontrolling tevékenységét, támogatva az üzleti területek működését és az üzleti stratégia teljesítését
Irányítja a franchise hálózat üzleti intelligencia rendszerének fejlesztését, felel a rendszer általa kínált lehetőségek maximális kiaknázásáért
Gazdasági oldalról támogatja az innovatív ügyviteli és informatikai technológiák meghonosítását
Biztosítja az adóhatósági ellenőrzések és könyvvizsgálati munkák támogatását
Előterjesztéseket készít a franchise hálózat és a döntéshozó testületek részére
Irányítja jogi és compliance terület működésétVersenyképes fizetési csomag
Vállalati gépjármű használat
Bónuszlehetőségek teljesítmény alapján
Juttatási csomag, beleértve az egészségügyi és egyéb béren kívüli juttatások
Karrierfejlődési lehetőségek egy dinamikus és növekvő vállalati környezetben
Munkavégzési hely Győr/ BudapestLegalább 5 év releváns tapasztalat pénzügyi vezetői vagy hasonló pozícióban
Kiváló pénzügyi elemzői és tervezési készségek
Komplex, felhatalmazó vezetésen alapuló vezetői és kommunikációs képességek
Szakmai végzettség pénzügy vagy vállalatirányítás területén pl. ACCA, CFA, CPA, mérlegképes könyvelő stb.
Erős informatikai véna, BI tapasztalat
Komplex döntési helyzetek kezelésének képessége
Stratégiai gondolkodás, változások, szervezeti transzformáció megvalósításában szerzett tapasztalat
Kiváló szervező- és időmenedzsment készségek
Képes munkát vállalni egy dinamikus, gyors tempójú szektorban