Gazdasági Igazgató

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Magyar tulajdonú partnerünk keresi új, Gazdasági igazgató kollégáját Budapest dél-keleti határában lévő irodájukba.
Ha szívesen venné kezébe egy nemzetközi partnerhálóval rendelkező cég pénzügyi folyamatait és azok fejlesztését, várjuk jelentkezését!

A vállalat pénzügyi, gazdasági, számviteli folyamatainak irányítása
Kontrolling folyamatok fejlesztése
Éves költségvetési és beruházási tervezésben való részvétel
Negyedéves és éves pénzügyi jelentések készítése, prezentálása a tulajdonos felé
Pénzügyi szabályzatok elkészítése, módosítása, folyamatok fejlesztése
Könyvviteli irányelveknek megfelelő üzleti gyakorlat biztosítása
Cashflow management koordinálása, optimalizálása
Adóhatósággal, könyvvizsgálattal, felügyeleti szervekkel való kapcsolattartás
Adatszolgáltatások biztosítása
Leltározási tevékenység felügyelete
Új finanszírozási megoldások megtalálása
Stratégia és üzleti célok megvalósulásának elősegítése
Elvárások / Requirements
Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
10 év pénzügyi, gazdasági területen szerzett tapasztalat, ebből 5 év felsővezetői tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Stratégiai gondolkodás
Analitikus szemlélet
Hatékony együttműködési készség
Kiváló kommunikációs készség
Előnyt jelenthet:
Bank, IT, állami szektorban szerzett tapasztalat
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés
Céges autó magánhasználattal
Éves bónusz
Egészségbiztosítás
Kötetlen munkaidő
Home office eseti jelleggel