Gazdasági Igazgató

Int-solution üzleti tanácsadó kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

Üzleti terv készítése és értékelése, adatszolgáltatás a tulajdonosi jogkör gyakorlója felé annak igénye szerint
Kontrolling folyamatok működtetése, továbbfejlesztése
Belső kontrollrendszer alapján történő működés biztosítása
Rövid és hosszútávú likviditás tervezés, pénzeszközök hatékony felhasználásának biztosítása, ellenőrzése
Cash flow tervezés és kintlévőség kezelés
Számviteli és adózási terület vezetése, a beosztása alá tartozó kollégák munkájának szakmai irányítása
Havi zárási munkálatok koordinálása, éves beszámolók, pénzügyi tervek, jelentések készítése
Kapcsolattartás az adóhatósággal, pénzintézetekkel és könyvvizsgálóval, adó- és könyvvizsgálat lebonyolítása
Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:
Üzleti gondolkodásmóddal
Felsőfokú szakirányú végzettséggel
Legalább 10 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalattal
Legalább 5 év vezetői tapasztalattal
SAP program ismeretével és vezetői kompetenciák fejlesztése iránti kíváncsisággal
Felelősségteljes és gyakorlatias hozzáállással
A munkavégzés helye Nyíregyháza, de várunk egy minimális utazási hajlandóságot térségi szinten.
Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

Alkotási lehetőség:
kiváló működés kiépítésének lehetősége
Rendkívül összetartó felsővezetői csapat
Kiszámítható működés
Versenyképes juttatási csomag, melynek eleme a céges gépjármű
Szervezeti struktúra fejlesztésében aktív közreműködési lehetőség
Előrelépés lehetősége
Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám:
XVI-M-001/3777-2/2013