Futár

Molnár & németh cargo kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Futár/Csomagkézbesítő munkakörbe munkatársat keresünk!Az alábbi területre keresünk kollégákat:
Budapest 13. Kerület, Budapest 6. Kerület, Budapest 7. Kerület!Főbb feladatai lesznek:
Beérkező csomagok szelektálása, bekezelése és a járműbe történő berakodása! Túraútvonalon a megadott címekre történő csomagkézbesítés! Kiszállított csomagok címen történő érkeztetése PDA-val! Ellenérték beszedése készpénzes vagy bankkártyás fizetés! Esetleges felvétek kezelése! Visszaérkezés a depóba napi elszámolás visszahozott/felvett csomagok bekezelése!A munkavégzés kezdete és befejezése minden esetben a 15.Kerületi depónkban történik!Amit mi kínálunk:
Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony!Kezdő alapfizetés nettó 300.000Ft betanulási időszakban! 1-2 hónap elteltével mikor már teljes értékű futárként végzed a feladatod 350.000Ft-ra emeljük a nettó alapfizetésed + teljesítmény bónusz!Évszaknak megfelelő munkaruházat!Újszerű klimatizált autók!Fiatalos Légkör!Szabad Hétvégék!Az álláshoz tartozó elvárások:
Legyél:
MegbízhatóTisztelettudóPontosTerhelhető és rendelkezz stressztűrő képességgel! emberekkel fogsz találkozni, tudnak meglepetést okozni!Legyél csapatjátékos bár napközben egyedül fogsz dolgozni de a közösen végzett feladatokhoz mindenkinek jól jön ha tud csapatban is játszani! A munkakör betöltéséhezBkategóriás jogosítvány és tiszta erkölcsi bizonyítvány megléte elengedhetetlen feltétel!Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!3.5 tonnás furgonnal szerzett vezetési tapasztalat!Ha rendelkezel helyismerettel a megadott területen, illetve könnyen tanulsz és jól tájékozódsz!Ha jelentkezel a munkára akkor jelenj is meg!

Jelentkezzen most a következőre:
Futár