Futár

Karbon-transport kft. - Hajdú-Bihar Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Futárokat keresünk profi csapatunkba, Debrecenben. Beérkező csomagok szalagról történő levétele, szelektálása, Járműbe történő berakodása, Csomagok állandó túraútvonalon történő kiszállítása, kézbesítése, Debrecen térségében, Utánvét beszedése készpénzes vagy bankkártyás fizetés, Felvétek kezelése, Depóban napi elszámolás, visszahozott / felvett csomagok kezeléseMegbízható munkáltatói háttérMagas jövedelemBejelentett munkaviszonyKimagasló teljesítményalapú bérezésMinőségi járműparkMunkaruhaSzabad hétvégékB kategóriás jogosítvány, Lehetőleg Hajdú-Bihar Vármegyei lakhely, Erkölcsi bizonyítvány, Udvarias, tisztelettudó magatartás, Orvosi alkalmasság, Precíz munkavégzés, Megbízható,Pontos,Magas teherbíróképesség, Magas stressztűrőképesség, Igényesség önmagaddal szemben, Gépjármű tisztántartása, Csapatmunka,Elkötelezettség a közös célok megvalósítására. Gépjárművezetési tapasztalat, de leginkább 3, 5 tonnás furgonnal szerzett vezetési tapasztalatFutár munkaköri tapasztalatHelyismeret

Jelentkezzen most a következőre:
Futár