Kerékpáros Futár Csomagautomata Kezelő

Foxpost zrt. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

ABudapesten található csomagautomatákba szóló, a délelőttös futár által már odaszállított csomagok betöltése a megüresedett rekeszekbe.A csomagküldemények futár applikációval történő kezelése.Napi 15-20 címhely FoxPost csomagautomata kezelése a naponta előzetesen összeállított, dinamikusan alakított járati útvonal és diszpécseri útmutatás alapján, a cég által biztosított elektromos rásegítő kerékpárral.Csomagautomatáknál jelentkező egyéb feladatok elvégzése.Havi bruttó alapbér 400.000 Ft.Havi teljesítményarányos ösztönző bruttó 150.000 Ft/hó próbaidő utánCafeteria OTP SzÉP kártya formájában:
nettó 30.000 Ft/hó próbaidő utánAYCM tagság önfinanszírozásElektromos rásegítő rendszerű kerékpár biztosításaAkkumulátor napi töltési költségének finanszírozásaÉvszaknak megfelelő munka- és védőruházat biztosításaBejelentett munkaviszony, stabil és kiszámítható foglalkoztatási feltételekElőrelépési lehetőségKerékpáros futár tapasztalat.12:
00-20:
00 óra közötti rendelkezésre állás és munkavégzés.Folyamatos, időjárási körülményektől független feladatvégzés.Jó fizikai állapot a napi feladatok teljesítéséhez.Középfokú végzettség.Kerékpár biztonságos tárolása, akkumulátor napi töltése.2 havi munkaidőkeret és esetenként hétvégi munkavégzés vállalása.A cég által biztosított védő-, munkaruházat kötelező viselése.Jogosítvány KRESZ vizsgaKiemelkedő tájékozódási képességJártasság az okos eszközök használatban