Forgácsoló

Schaeffler savaria kft. - Szombathely
30+ napja (11/05/2024)

munkaköri leírás

Alkatrészgyártás CNC forgácsolási technológiával, munkadarabok mennyiségi és minőségi lejelentéseForgácsolás területén található gépek maró-, fúró-, esztergagép kezelése, kisebb karbantartási feladatok elvégzéseGyártási tervnek megfelelően előkészített eszközök és/vagy szerszámok beszerelése, NC adatok bevitele és gyártási folyamat szimulálásaNC program kezelése, mérési eredmények ellenőrzése, szükség esetén korrekció elvégzéseA munkafolyamat irányítása, mérési eredmények és felmerülő problémák dokumentálásaSzerszámcserék elvégzése, szerszámkorrekciós adatok változtatásaStabil, hosszútávú munkalehetőségÖnkéntes túlóra vállalásának lehetőségeHavi termelési prémiumKiemelt műszakpótlékÉvi nettó 450.000,- Ft cafeteriaNegyedéves bónuszNyári- és karácsonyi jutalomNyereségrészesedési bónuszEgyedi munkavállalói kedvezmények és juttatásokIngyenes egészségügyi szolgáltatásokIngyenes nyári tábor a munkavállalók gyermekeinekIngyenes buszjáratok Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár, Kőszeg, Répcelak településekrőlBejárási támogatás 30 Ft/kmMunkavállalóink forgácsoló munkakörben éves szintén átlagosan 9.198.852 Ft teljes jövedelmet érnek elMűszaki végzettség szakmunkás vagy technikus;
gépész, gépi forgácsoló;
NC, CNC forgácsolóMérőeszközök használata, műszaki rajz ismereteFelhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekGyártásban szerzett tapasztalatTöbbműszakos munkarend vállalása

Jelentkezzen most a következőre:
Forgácsoló