Gépi Forgácsoló, Esztergályos

Richter gedeon nyrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Esztergályos és marási feladatok elvégzéseTeljesen felújított forgácsoló műhelyben történő munkavégzésForgácsolás egyetemes megmunkáló gépekkelÖnálló feladatok ellátásaMunkádat segítőkész kollégák között végezheted, ahol fontos a csapatmunka becsülete, az együtt gondolkodás öröme és egymás munkájának támogatása:
Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka várFolyamatos fejlődési lehetőség, amit képzésekkel is támogatunkInnovatív stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahelySzéleskörű juttatási csomaggal honoráljuk a munkádat:
cafetéria, munkavállalói részvényprogram, nyugdíjpénztár, MedicoverEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink uszoda, konditerem, sportpálya járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukVárjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!Forgácsoló / esztergályos / maró képesítés és tapasztalat munkatársat keres.