Cnc Forgácsoló

Andritz kft. - Bács-Kiskun County
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Munkadarab előkészítése megmunkálási feladatokhozNagyméretű egyedi gyártmányok készülékezése, beállításaCNC program ellenőrzése, forgácsolása rajz alapján Siemens 840D és/vagy NCT vezérlésű gépenGépkezelés, forgácsolási feladatok elvégzése a tervdokumentáció alapjánMegmunkált felületek/méretek ellenőrzése, mérés dokumentálásaDokumentációkezelés gyártmánykísérő, műveleti utasítás, műszakátadás, mérési lapMunkadarab kiállítása, mozgatása, darukezelésNapi gépkarbantartási feladatok elvégzése, eszközök ellenőrzéseBér megállapítása tudásszint alapjánSzéleskörű cafeteria rendszerKomplex bejárási támogatás vagy ingyenes szálláshely lehetőségeKockázati baleset-és életbiztosításJubileumi jutalomNemzetközi együttműködés, stabil multinacionális háttérGazdaságilag biztos jövőképSzakirányú végzettség CNC gépkezelő, gépi forgácsoló, gépgyártástechnikusÖnálló munkavégzés egyedi nagyméretű gyártmányokon3 műszakos munkarend vállalásaLegalább 3 év szakmai tapasztalat kis- és közepes méretű gépekenCNC programozó képesítés vagy programírásban szerzett tapasztalatEmelőgépkezelő végzettség