Fejlesztő Gépészmérnök

Ambu-box kft. - Kistarcsa
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

A termékfejlesztés különböző – elsősorban műszaki – területeinek összehangolása, kapcsolódó tervezési munkák elvégzése, gyártási rajzok, dokumentációk elkészítése, ellenőrzése és engedélyeztetése;
Az alvállalkozók általi alkatrész gyártás és a gyártmányok minőségi ellenőrzése;
Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a projektek időrendi követése, átadás-átvétel adminisztrációja, teljesítések igazolása;
Tervezi, szervezi, és ellenőrzi az alá beosztott mérnökök munkáját;
Teszteli a digitalizációkeretében fejlesztésre kerülő új alkalmazásokat;
Határidők nyomon követése, betartása, betartatása;
Logisztikai feladatok előkészítése, adminisztrálása és elvégzése;
Az általa végzett munkafeladatok hatékonyságát javító intézkedések megfogalmazása;
Gépek, rendszerek tervezése olyan formában, hogy a gyártási folyamat révén egy eladásra kész terméket legyen képes a cég előállítani;
Személyes és szakmai fejlődési lehetőségek;
Felelősségteljes és valódi értéket teremtő feladatok;
Kihívást jelentő projektek egy dinamikus nemzetközicsapatban;
Motiváló bérezés;
Hosszútávú munkalehetőség;
Home office lehetőségMinimum 3 év gyakorlattal, alapfokú szakirányú végzettség gépészmérnök, géptervező, konstruktőr gyakorlat, ill. közlekedésmérnök vagy jármű mérnök végzettség előny;
Microsoft 365 környezet felhasználói szintű ismerete;
Gépészeti 3D-CAD szoftverek készségszintű használata Siemens NX jártasság előny;
Anyagszükségleti lista BOM naprakészen tartásaés bővítése;
Csapatmunkára való készség;
Pontosság, precizitás;
Agilitás;
Ónállóság;
Tárgyalóképes angol nyelvismeret;
B kategóriás jogosítvány;
Mester fokú végzettség a fenti területek valamelyikén;
Üvegszál kompozit elemek, rétegrendek tervezésében és validációjában szerzett tapasztalat;
3D felület modellezésben, szobor szerű felületekben szerzett jártasság;
Kétkezi, helyszíni szerelési és műhely munkában szerzett gyakorlat;
Haszongépjárművek villamos rendszereinek ismerete.Járművek át-/építés engedélyek éshomologizációs dokumentációk elkészítése, hatósági engedélyezési folyamatok nyomon követése, lezárása;
EU típusbizonyítványhoz kapcsolódó tesztek előkészítése, lebonyolítása;