Validációs Mérnök Autóipari Termékek Élettartam És Környezeti Vizsgálata / Termék-Jóváhagyás...

Melecs ews gmbh magyarországi fióktelepe - Győr
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel tesztspecifikációk meghatározásában a vevői követelmények alapján fejlesztési osztállyal együttműködve
Termék validációk végrehajtása, felkövetése
Tesztlési folyamat során felmerülő hibák megoldásában való részvétel
Időtervek és dokumentációk készítése DVP&
R
Tesztlabor működésének biztosítása
Együttműködés a külföldi- és belföldi munkatársakkal, beszállítókkalMűszaki menedzser, villamos vagy gépészmérnöki végzettség
Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
Jó problémamegoldó képesség, fejlesztői hozzáállás
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás1-2 éves szakmai tapasztalat
Szakmai tapasztalat környezeti illetve megbízhatósági tesztek területén
Projektvezetési tapasztalat
Német nyelvtudás