Kutató-Fejlesztő Mérnök

Lynxes innovation kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Alkalmazás-orientált kutatás-fejlesztésMérőkészülékek, anyagvizsgálati berendezések fejlesztése, összeszereléseEzen mérőkészülékek használata, mérések végzése, kiértékeléseEgyüttműködés a cég külföldi partnereivel, ezen partnerek technikai támogatásaPályázati projekt támogatása, aktív részvétel az eszközfejlesztésben TRL5 –TRL9Gyártási dokumentációk készítésében részvételSzoros együttműködés a fejlesztő mérnökökkel, formatervezővel, szoftverfejlesztőkkelVersenyképes fizetésRugalmas munkaidőKreatív, változatos munkaDinamikusan fejlődő vállalat, emberközpontú vállalatvezetésTiszta és kellemesirodaiés labor munkakörnyezet,jó hangulatú, támogató csapatKülföldi kiküldetésekSzakirányú felsőfokú végzettség fizikus/villamosmérnök/gépészmérnök/mechatronikusTárgyalóképes angol nyelvtudásMinimum 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalatStrukturált gondolkodásKiváló problémamegoldó,kommunikációs- és szervezőkészségRugalmasság, nyitottság a változásokraEnergikus alkatRendszeres külföldi kiküldetésekre való nyitottságMegbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretekElkötelezettség;
felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzésEgyüttműködési készség;
megbízhatóság;
precizitásTapasztalat anyagvizsgálati területenGépészmérnök diplomaCsapatmunkához való alkalmazkodásPrototípus fejlesztésben, összeszerelésben szerzett tapasztalatIpari tapasztalat gép összeszerelés területenMagasszintű ismeretek röntgensugárzás, spektroszkópia és optika területekenProgramozási ismeretek