Facility Coordinator

Jysk kft. - Ecser
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

1. Létesítménygazdálkodás.Kapcsolattartó személyként jár el a bérbeadók, az épületkezelők és a fejlesztők számára a létesítménygazdálkodással kapcsolatban.Kapcsolattartás az üzletek/Kiskereskedelem és az üzletek felújítását, átépítését végző építőipari vállalatok között.Összegyűjti és kiválasztja a legjobb ajánlatot az adott felújítási/átépítési feladatra.Részvétel a költségvetési folyamatban minden bérbe vett üzlet esetében. Ellenőrzi és értékeli a létesítménygazdálkodást végző építőipari vállalatok számláit. 2. Projektmenedzsment;
minden üzletprojekt:
új/átalakítás/bővítés/boltok bezárása + a jelenlegi üzletek felújítása. Részvétel és közreműködés a felújításokkal, bővítésekkel és üzletbezárásokkal kapcsolatos létesítménygazdálkodási feladatok minden fázisában.Felelős - a DVM iránymutatásával - az építési feladatokért, árajánlatokért stb. amikor üzletet költöztetünk 3. Biztonsági kérdések.Aktívan segíti a DVM/DVC-t az új jogszabályoknak megfelelő tűzvizsgálat elvégzésében.Az üzletek tűzvédelmi berendezéseinek megrendelése a DVC-vel közösen.Részt vesz a költségvetés/költségek nyomon követésében minden projekt és folyó karbantartási költség tekintetében. 4. Villany, fűtés, hulladékkezelés és egyéb folyó kiadások. A DVM-mel és a DVC-vel együtt részt vesz a folyó kiadások nyomon követésében.Javaslatokat tesz arra vonatkozóan, hogy hol és mit lehet tenni a fogyasztás és a költségek csökkentése érdekében. 5. Áruházépítési tevékenységgel kapcsolatos kérdések.A DVM-mel és a DVC-vel közösen figyelemmel kíséri és beszerzi az összes szükséges jogi és hatósági engedélyt/engedélyt.Az építési projektek felügyelete a JYSK szabványok betartásának biztosítása érdekében.Biztosítsa a pályázati eljárás szabályainak és iránymutatásainak betartását.Lehetőséget kapsz arra, hogy egy olyan kiskereskedelmi vállalathoz csatlakozz, amely a jelöltek első számú választása szeretne lenni, amikor munkahelyet választanak. Dinamikusak vagyunk és számunkra fontos a véleményed – Téged is bevonunk és a fejlődésed kulcsfontosságú nekünk.Ezen felül a JYSK nagyköveteként a következőket kapod:
Munkahelyi támogatás modern rendszerekkel és a legújabb technológiai eszközökkel személyre szabott intranet, online ügyfélszolgálati rendszer.Bruttó 60.000 Ft hűségbónusz évente kétszer, SZÉP kártyánCéges autóJubileumi jutalmat a nálunk töltött évekértSzakmai tréningeket és csapatépítő programokat20 százalék kedvezményt a JYSK és a Lars Larsen Group vállalatainálPrémium egészségbiztosítást:
Medicover White+Kórház csomagAll You Can Move sporttagságotépítőipari technikum/művezetői tapasztalat, villanyszerelői végzettség előnyt jelentangol nyelvtudás előnyt jelentLegyél inspiráló és kommunikatív a pozitív munkahelyi légkör megteremtése érdekében.Elkötelezettség a saját feladatiad és annak eredményei iránt.Tudod hogyan kell a dolgokat véghezvinni:
megőrzöd a nyugalmad és irányt mutatsz még stresszes helyzetekben is.Mindig az eredmények javítására törekszel, és gyorsan talpra állsz egy-egy kudarc után.