Soft Facility Coordinator

Easyhiring services kft. - Rácalmás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok
Soft FM szolgáltatások szakmai koordinálása, felügyelete, teljesítés ellenőrzése, a megrendelői oldal képviselete
A dolgozói személyszállítási szolgáltatások szervezése, felügyelete
Alvállalkozókkal való aktív, napi kapcsolattartás, munkaszervezés, minőségfelügyelet
A munkakörhöz kapcsoldó beszerzések, szolgáltató-kiválasztási folyamatok menedzselése, tárgyalások szervezése, kapcsoldó szerződések előkészítése
Folyamatfejlesztési lehetőségek felkutatása, implementálása
A munkafolyamatokhoz kapcsolódó nyilvántartások, elszámolások naprakész vezetése
Költségek nyomonkövetése, közreműködés az éves költségvetés tervezésben
Jelentések készítése
Dolgozókkal és külső partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás
Követelmények
Minimum középfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
Soft FM szolgáltatások területének ismerete
Középszintű angol nyelvismeret szóban és írásban
Precíz, önálló, igényes munkavégzés
Analitikus, megoldásorientált gondolkodás
Határidők betartása, szabálykövető magatartás
MS Office programok felhasználói szintű ismerete
Munkavégzés helye
Rácalmás