Esztergályos

Opus európa kft. - Veszprém
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Veszprémi gyártó partnerünk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégákat esztergályos munkakörbe.
Feladatok:
Speciális darabolóberendezés előírások szerinti üzemeltetése
A gyártási folyamatok végrehajtása kiadott utasítások és rajzok alapján
Aktív együttműködés a projektek kivitelezhetőségi vizsgálatában
A kiadott feladat végrehajtásához szükséges nyersanyagok, szerszámok, gyártóberendezések előkészítése az üzemeltetési utasítások és a tárolási rend figyelembevételével.
Dokumentációs feladatok ellátása
A kész munkadarabok beazonosíthatóságának biztosítása (pl.:
cikkszám, pos szám stb.)
Elvárások:
Gépiforgácsoló/esztergályos végzettség
Előny:
Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
Amit kínálunk:
Stabil vállalti háttér,
Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony,
Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség,
Versenyképes jövedelem.
1 műszakos munkarend:
06:
00-14:
00-ig
Alapbéren felüli juttatások:
Cafetéria már a belépéstől,
Jelenléti bónusz,
Munkába járás támogatása veszprémi munkavállalóinknak is
Munkaruha biztosítása,
Egyéb szociális juttatások.
Közvetítési engedély szám:
FE/12/2033-2/2017