Cnc Esztergályos / Programozó

Rák és rák fogaskerékgyártó bt. - Csongrád Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Munkatársat keresünk!Minden héten hosszú hétvége! :
Hétfőtől - csütörtökig napi 10 óra, péntek, szombat, vasárnap Szabad!CNC esztergályos / programozó pozícióba.Kisteleki forgácsoló üzemünkbe CNC esztergályost keresünk 2 műszakos munkarendbe.Gép típus:
Mazak QTN350MYD500, L2000Vezérlő:
MAZATROLFeladatok:
CNC esztergálásMűszaki rajzok olvasásaÜzemvezetővel és kollégákkal való együttműködésMagasan felszerelt műgyantázott, klimatizált, jó környezetben elhelyezkedő, rendezett üzemNyugodt, jó hangulatúak a mindennapok, barátságos, családias légkörKorrekt, emberséges vezetésMegbízható, rendszeresen szervizelt gépek2 műszakos munkarend, heti 40 munkaóraMunkanapok:
hétfő, kedd, szerda, csütörtök Szabadnapok:
péntek, szombat, vasárnapMunkaidőcsúsztatás lehetségesFiatalos, rugalmas vezetőségStabil, rendezett munkakörnyezetStabil háttérTúlóra nem kötelezőMunkába járási támogatásMunkaruhák téli, nyáriFolyamatosan új gyártási technológiák bevezetéseCéges rendezvényekMinimum 1 év egyedi gyártásban töltött tapasztalat. Rajz utáni önálló programozásPontos, precíz, igényes munkavégzés.Nyitott az újításokraKreativitásLojalitásEgyéb forgácsoló gépek ismerete