Értékesítési - Ügyfélszolgálati Képviselő

Best-speed kft. - Csongrád
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:
Telekom üzletünkbe betérő ügyfelek igényeit felméred, majd az ügyfélérdekeket és a vállalati célokat szem előtt tartva a legjobb megoldást ajánlodKomplex értékesítési megoldásokra cross-sell, up-sell törekszelKonzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadást biztosítaszEszközöket, online szolgáltatásokat mutatsz be az ügyfeleknekReklamációkat, ügyfélpanaszokat kezelszMIÉRT JÓ VELÜNK DOLGOZNI?Versenyképes bérezés alapbér + teljesítményalapú jutalékMunkahelyi beilleszkedést segítő program, mentor támogatásávalMunkaruha olyan neves gyártóktól mint pl. a Levis, TiszaKorlátlan Telekom hálózaton belüli beszélgetést biztosítunk 100 GB belföldi mobilinternet használattalLehetőséged lesz részt venni extra ösztönzőkön tárgynyeremények, élményprogramok, utazásokHogyan segítjük fejlődésedet?A belépésedet követően alapoktatáson veszel részt, ahol megtanítjuk Neked a rendszerek használatához szükséges alapismereteket, valamint megismered a termék- és szolgáltatás portfóliónkat!Az oktatást követően mentor segítségével kezded el az értékesítést.Lehetőséget adunk a legújabb készülékek, szolgáltatások kipróbálására.Folyamatos támogatást és képzést kínálunk, hogy a legjobb lehess.TÉGED KERESÜNK, HA:
Minimum középfokú végzettséggel rendelkezelKiválóan kommunikálsz, és kihívásként tekintesz az összetett feladatokra!Fontos számodra az ügyfélélmény, az ügyfélelégedettség - egy szóval maga az Ügyfél!Keresed és megtalálod a lehetőségeket a folyamatos tanulásra és fejlődésre!A kiváló eredmények elérésével sikeres értékesítő szeretnél lenni!A kiemelkedő egyéni sikerek mellett, megtalálod a helyed csapatban is!Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt!Pontosan, precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza problémamegoldástól!ELŐNNYEL INDULSZ A PÁLYÁZÓK KÖZÖTT, HA:
Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatodMagabiztosan beszélsz angol nyelven is