Értékesítői, Ügyintéző Képviselő(Orosháza-Szavas)

Rednext hungary kft. - Orosházi Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Vodafone Magyarország kiemelt partnere
ÉRTÉKESÍTŐI, ÜGYINTÉZŐI KÉPVISELŐT
Keres
Fiatalos, jó hangulatú csapatunkba új értékesítő munkatársakat keresünk!
???? Feladataid a következők lennének ???? :

Értékesítési lehetőségek felfedezése
Ügyfélérték növelése
Az üzleti és lakossági Ügyfelek valós igényeinek felmérése
A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása
A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata
Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
???? Amire nálunk számíthatsz ???? :

Kiemelkedő kereseti lehetőség (versenyképes alapfizetés és teljesítményalapú jutalék)
Dolgozói tarifacsomag
Teljes munkaidős foglalkoztatás, rugalmas beosztással
Tapasztalat vagy bármilyen előképzettség nélkül is végezhető munka
Munkavégzés helye:
SzarvasVodafone üzlet, 5540Szarvas, Szabadság út 54-56.
Orosháza Vodafone üzlet, 5900 Orosháza, Győri Vilmos tér 2.
Nyitvatartás:
Hétfő-Péntek:
9:
00-17:
00
Szombat:
9:
00-12:
00
Nem probléma, ha nincs tapasztalatod az értékesítésben, mi mindent megtanítunk neked, ami ahhoz kell, hogy gyorsan haladj a céljaid felé!
Amennyiben úgy érzed, kipróbálnád magad egy profi csapatban, várjuk fényképes önéletrajzod!