Értékesítési Ügyfélmenedzser

Hof-fer investor kft - Abádszalók
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesíted szolgáltatásainkat;
Kapcsolatot tartasz partnereinkkel, beszállítóinkkal;
Figyelsz ügyfeleink igényeire és folyamatos kapcsolatot ápolsz velük;
Menedzseled a beszerzéseket;
Szerződéseket kötsz szolgáltatásaink vevőivel;
Elvégzed a bérlésekkel kapcsolatos teendőket;
Ajánlatokat készítesz;
Napi adminisztratív munkákat elvégzed;
Beérkező telefonos és írásbeli megkeresésekre megoldást találsz;
Kezeled pénztárunkat.Határozatlan, teljes munkaidős éves munkaviszony;
Nagyfokú önállóság egy támogató környezetben;
Rugalmas beosztástervezés;
Hétfőtől vasárnapig tartó 5/2 munkarend;
Tanulási, fejlődési lehetőség.Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel;
Ügyfélközpontú hozzállásjellemez;
Jó kommunikációs készséged van.Ha értékesítési tapasztalattal rendelkezel;
Ha beszélsz angol és/vagy német nyelven.