Vállalati Asszisztens - International South

Unicredit bank zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Támogatja az ügyfélmenedzsert az értékesítési feladatok ellátásábanVégrehajtja és dokumentálja az folyószámla-tranzakciókatFigyelemmel kíséri és feldolgozza a lekötött betéti és a megtakarítási számlákat befektetés, módosítás, meghosszabbítás, törlésTámogatja a hiteltermékekkel kapcsolatos műveleteket pl. hitelszámla nyitása/dokumentumok hitelességének ellenőrzése/hitelfeltételek rögzítése és frissítése az adatbázisbanKezeli a standard kéréseket és ügyfélpanaszokatNyilvántartásokat vezet, iratkezeléssel kapcsolatos irodai munkát végezRendszeres és ad hoc-jellegű kimutatásokat készítMegbeszélések tárgyi és technikai feltételeit, helyszínét biztosítjaKözreműködik ajánlatok, üzleti anyagok, beszámolók készítésébenFelelős a belső és külső kapcsolattartásértKülönböző tevékenységekkel támogatja a csoport munkájátStabil és produktív kapcsolatot épít ki a szervezeten belül és az ügyfelekkelÜgyfelek KYC felülvizsgálatának koordinálásaCafeteria, Well-being szolgáltatások, Bónusz teljesítménytől függően, Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után, Átfogó betegség-, baleset- és életbiztosításMunkavállalói Támogató ProgramKépzések, Extra szabadnap, Távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően. Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányokAngol nyelvtudás, a német nyelvtudás előnyt jelent1-3 év asszisztensi vagy értékesítési tapasztalatFelhasználó szintű számítógépes ismeretekAlapismeretek a banki / vállalati működésrőlKiemelkedő kommunikációs készségPontos, precíz munkavégzésÖnállóságProaktivitásÜgyfél-orientáltságKapcsolatteremtő készségPriorizálási készség