Értékesítési Szaktanácsadó

Mefa-promt hungária kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Termékek és szolgáltatások értékesítéseMeglévő és új ügyfelek magas szintű kiszolgálása, kapcsolattartásÜgyféllátogatás iroda, projekt, raktárHelyszíni termékbemutatóMűszaki szaktanácsadásÁrajánlatok készítéseÜgyféllátogatások szervezéseHosszú távú munkalehetőségSzakmai fejlődés lehetőségeVersenyképes kompenzációs csomagVáltozatos és kihívásokkal teli feladatokKellemes, családias hangulatú légkörCégautó, mobiltelefon, laptopMinimum középfokú végzettségÉrtékesítési tapasztalatKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készségProblémamegoldó készségFelhasználói szintű számítógépes ismeretekMűszaki gondolkodásmód és érdeklődés a rögzítéstechnikai termékek irántKépesség az önálló és felelősségteljes munkavégzésreJártas az épületgépészeti rögzítések területénÜgyfélközpontúKépes rendszerben gondolkodniCsapatjátékos