Értékesítési Szaktanácsadó Délkelet-Magyarország

Knauf építőipari kft - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A Knauf Építőipari Kft Értékesítési szaktanácsadói munkakörbe keres új kollégát - Délkelet Magyarországra Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye.Amennyiben Önt választjuk, Ön lesz a felelős a széles körű építőanyagok promótálásáért és értékesítéséért az építészek, építők, tervezők és más építőipari szakemberek felé. Fő feladata az ügyfelekkel való szoros kapcsolatok kialakítása és fenntartása, az értékesítési célok és az ügyfélelégedettség biztosításának elérése.Új üzleti lehetőségek felkutatása és kiépítése a kijelölt területen, a meglévő ügyfélkör megtartásávalErős, hosszú távú ügyfélkapcsolatok kialakítása és fenntartásaÜgyféligények alapján testreszabott termékajánlatok és megoldások nyújtásaTermékbemutatók és prezentációk tartása a potenciális ügyfeleknekÉrtékesítési javaslatok előkészítése és bemutatása, árajánlatok készítéseSzerződések és árkalkulációk letárgyalása az ügyfelekkelEgyüttműködés az értékesítési csapattal az általános értékesítési célok eléréséértNaprakész tájékozottság az iparági trendekben, piaci feltételekben és versenytársak termékeibenA havi és éves értékesítési céloknak a teljesítésePontos nyilvántartások vezetése az értékesítési tevékenységekről és az ügyfélinterakciókról a CRM rendszerbenVersenyképes jövedelemFejlődesi lehetőség, képzésekA munkakör jellegének megfelelő eszközháttér céges autó, laptop, mobiltelefon biztosításaFelsőfokú végzettségLegalább 3 éves - az építőipari területen szerzett kereskedelmi tapasztalatTársalgási szintű angol nyelvtudásErős szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek a termékinformációk hatékony átadásához és az ügyfelekkel való tárgyaláshozAz ügyfelek problémáinak hatékony megoldásaHatékony időmenedzsment készségek a feladatok priorizálásához és a határidők betartásáhozEredményorientált szemlélet a célkitűzések elérésének érdekébenB kategóriás jogosítványAz MS Office csomag ismereteLakóhely:
Délkelet Magyarország