Értékesítési Munkatárs

Inox-bázis kft. - Balatonszárszó
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Termékeink szakmai bemutatása és aktív értékesítéseÜgyfelek áruval történő kiszolgálásaMeglévő ügyfelekkel való kapcsolattartásÁrajánlatok készítése, valamint a megrendelések koordinálásaÁruházi rend fenntartásaStabil vállalati háttérHosszú távú munkalehetőségSegítség a betanuláshozMunkába járási támogatásVersenyképes alapbér, teljesítményarányos jövedelemcsomagHatározatlan idejű munkaszerződés8 órás munkavégzés egy műszakos munkarend, hétköznapokonMűszaki értékesítésben/gasztronómiában szerzett tapasztalatA számítógép ismerete használata a munkakör részét képeziJó kommunikációs készségMegbízhatóság, pontosságJó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzésVállalatirányítási rendszerekben való jártasságVendéglátóipari tapasztalatNem feltétel, de előny a nyelvtudás