Értékesítési Munkatárs

Metmax europe zrt. - Töltéstava
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az értékesítési munkatárs feladataaz értékesítési és beszerzési tevékenységgel kapcsolatos feladatok ellátásaa kitűzöttértékesítési/beszerzési célok elérése, teljesítéseértékesítési/beszerzési mutatószámok nyomon követéseaktív részvétel az értékesítési stratégia továbbfejlesztésében, javításábanaz ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolatok ápolása és kialakítása, valamint további ügyfelek megnyerése a DACH régióban és Skandináviában. A munkakör fontos részét képezi az ügyfelek, beszállítók időszakos látogatása. VersenyképesjövedelemStabil vállalati háttérKihívást jelentőfeladatokHome Office lehetőségeModern munkakörülményekBéren kívüli juttatásokFejlődési lehetőségKereskedelmi, értékesítési, beszerzési vagy kapcsolódó területen szerzett releváns tapasztalat, de várjuk azok jelentkezését is, akik a vevői/ megrendelői beszerzői széket hátrahagyva, kipróbálnák magukat az értékesítői oldalon. Erős kommunikációs és interperszonális készségekSAP/egyéb ERP rendszer ismereteCsapatjátékos attitűdAngol nyelv magas szintű ismerete szükséges szóban és írásban egyarántFémfeldolgozó iparban szerzett tapasztalatNémet nyelv ismerete