Call Center Operátor/Telefonos Értékesítési Munkatárs

Unicall communication group kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kimenő telefonhívások indítása meglévő ügyfelek, kezelése, az ügyfelek, érdeklődők tájékoztatásaTelefonos értékesítés étrendkiegészítő termékekVásárlóink, ügyfeleink folyamatos tájékoztatása az új termékekrőlHívások utáni adminisztráció elvégzése Az értékesítés és ügyfélszolgálati csapatok csoportvezetői arra törekszenek, hogy mindenkiből a legjobbat hozzák ki, hogy a lehető legjobb minőségű munkát és eredményt érjék el. Minden segítséget megadnak hozzá, hogy minden, akár tapasztalt, akár pályakezdő munkatársból sikeres értékesítő legyen. 100%-ban bejelentett munkaviszony, minden hónap 10-ig garantáltan a számládra érkezik a munkabéredBiztonságos munkahely, hosszútávú munkalehetőségKönnyen megközelíthető belvárosi iroda, sokszínű csapatFix és mozgóbér bónusz - átlátható és megszerezhető bónuszrendszerPróbaidő után Cafeteria SZÉP kártyaFolyamatos betanulási lehetőség, belső tréningekSegítőkész munkatársak és vezetőkStabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőségKávé és teaAmennyiben Budapest közigazgatási határán kívülről érkezel, támogatjuk a bejárásodatKözépfokú végzettséggel rendelkezelGördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon Alapszintű számítástechnikai ismereteid vannakPozitív személyiség vagyMagas fokú türelem és empátia jellemez Előny, de nem feltétel, ha hasonló feladatkörben szereztél már tapasztalatot. Azonnali kezdés