Hús Értékesítési Munkatárs Ferencváros

Metro kereskedelmi kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Milyen feladatok várnak Rád?a kihelyezési alapelveknek megfelelően elhelyezi az árukat a hűtőpultokbangondoskodik arról, hogy az eladótérben mindig megfelelő mennyiségű, választékú és fogyaszthatósági határidejű áru álljon rendelkezésrekihelyezett termékeknél a szavatossági időt figyeli, megfelelően dokumentáljaa húspult, hústerem feltöltésekor kiemelt figyelmet fordít a nyomonkövetési dokumentáció vezetésérehűtőterem-hőmérsékleteket, maghőmérsékleteket ellenőrzia vásárlókat kiszolgálja, kérdéseikre válaszol, tanácsot ad, felhívja a figyelmet az aktuális akciókraa vásárlók igényeinek megfelelő mennyiségű és fajtájú friss hústerméket a megfelelő technológiai előírásoknak megfelelően darabolja, szeleteli, csomagolja igény esetén darálja, méri és árazza erre alkalmas mérleg segítségévelHACCP előírásokat naprakészen ismeri, a szükséges nyomtatványokat vezetiMiért jó nálunk dolgozni?Stabil alapjövedelemKészpénzben is kivehető cafeteriaBejelentett, törvényes foglalkoztatásKereskedelmi specifikus képzési lehetőségekSegítség a betanulásbanStabil hátterű vállalatÖsszetartó, képzett csapatAmire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:
Befejezett általános iskolai tanulmányokKereskedelemben szerzett szakmai jártasságCsapatszellem megléteÉrtékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód2 műszak vállalásaElőny:
hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat