Értékesítési Menedzser

Evrofin kft. - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A pozíció a Technológiai osztály üzleti csapatához tartozikÜzleti találkozók ügyfelekkelÚj ügyfelek aktív kereséseMeglévő ügyfelek gondozása, keresztértékesítés ügyfél forgalom és profit növeléseTermékek, megoldások és szolgáltatások prezentálásaAjánlatok készítése és bemutatásaÜgyfél igények felmérése és elemzése a termékportfólióval összefüggésbenKommunikáció a cég más osztályaivalKommunikáció beszállítókkal és üzleti partnerekkelFelelősségvállalás meghatározott üzleti tevékenységek, tervek és célok végrehajtásáértJelentés az csoportvezetőnekÜzleti potenciál értékeléseMunkavégzés a cég belső rendszereinek használatával CRM, intranetAktív részvétel a cég marketing tevékenységében kiállítások, workshopok, ügyfélnapokÜzleti utak elsősorban Magyarországon – időnként Csehország és Szlovákia területénBelépés utáni oktatás termékportfólió, folyamatok, stb.Kellemes munkakörnyezetCéges autó, laptop, mobiltelefonAlapfeltételek:
ÉrettségiFelsőfokú végzettség előny, de nem feltételNyelvismeret:
Magyar anyanyelvAngol – középfok, aktív kommunikációs képességSzlovák vagy cseh nyelvismeret – előnyJogosítvány:
BGyakorlati követelmények és jellemzők – elvárásainkMinimum 2 év igazolt tapasztalat hasonló üzleti pozícióban a B2B szegmensbenKözvetlen tapasztalat az ügyfélkommunikációs menedzsment / IT megoldások / dokumentumkezelési szolgáltatások és / vagy tanácsadás értékesítésében más B2B szegmensekben jelentős előnyt jelentFeladatok proaktív megközelítéseCsapatmunkában szerzett tapasztalatMagasszintű felelősségvállalás és függetlenségFejlett kommunikációs és prezentációs készségBarátságos viselkedésRugalmasságSzlovák vagy cseh nyelvismeret előnyFelsőfokú végzettség előny, de nem feltétel