Értékesítési És Marketing Menedzser

Soft consulting hungary zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesítési és marketing menedzserértékesítési és marketing feladatok összehangolásapartnerre szabott, egyedi ajánlatok kidolgozása, ajánlat készítése, ajánlatok nyomon követése alkalmanként angol nyelvenadminisztráció és ügyféladatok kezelésekommunikációs anyagok, és az értékesítést támogató tartalom készítése esetenként fordítása angol nyelvrerészvétel hírével szerkesztésében, weboldalak és közösségi média felületek tartalomkezelésébenmarketing csatornák, elsősorban közösségi média fb, linkedin megjelenések kezelésekapcsolattartás a cikkíróinkkal, moderálásrendezvények megszervezésében részvételtanulási és fejlődési lehetőséghatározatlan munkaszerződéssaját telefon/laptopcafeteriafelsőfokú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat3 év marketing és/vagy értékesítés területen szerzett gyakorlattárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántproaktív hozzáállásszoftverfejlesztéssel és/vagy outsourcing szolgáltatással foglalkozó vállalati környezetben szerzett tapasztalat