Belföldi Értékesítési És Disztribúciós Menedzser

Kallos cosmetics kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalat által gyártott termékek belföldi értékesítésének menedzselése, kapcsolattartás a viszonteladóinkkalA cég által forgalmazott nemzetközi márkák értékesítésének támogatása, forgalmának növelése a hazai piaconA 11 Kallos fodrászkellék üzletünkre értékesítési tervek, közép- és hosszútávú stratégiák kialakításaAz üzletekben promóciók tervezése, nyomon követése és értékeléseNagykereskedő partnerekkel való kapcsolattartás, szerződések lebonyolítása, promóciós együttműködések fejlesztéseMagyarországi piackutatás, a kereskedőktől és egyéb csatornákon keresztül történő helyi piac- és termékinformációk gyűjtése, rendszerezése, feldolgozásaRendszeres értékesítési jelentések, összefoglalók, kimutatások készítéseRészvétel a belföldi értékesítési költségtervek elkészítésében, a hazai marketing és kommunikációs tevékenységek tervezésébenSzoros együttműködés a társosztályokkalStabil hátterű vég vagyunk, hosszú távú együttműködésre keresünk új kollégátA kozmetikai piacon szerzett releváns, minimum 5 éves értékesítési tapasztalat Eredményorientált, proaktív hozzáállás, precíz, felelősségteljes munkavégzésStratégiai gondolkodásmódJó elemző, döntéselőkészítő képességProfesszionális hajápolási termékek értékesítésében szerzett tapasztalat