Értékesítési Koordinátor

Smp solutions zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Nagyvállalati biztonságitechnikai
Megoldások hazai és nemzetközi értékesítési folyamatában való részvétel.Közvetlen és szoros
Együttműködés az értékesítő kollégákkal, munkájuk támogatása.Értékesítési
Folyamat nyomon követése, ajánlatok, szerződéses dokumentumok, anyagkiírások és
Elszámolások elkészítése.A kivitelezés,
Illetve a szerződés teljesítésének a nyomon követése, a teljesítések
Elfogadtatása.Kapcsolattartás az
Ügyféllel, igényeinek pontos felmérése és megértése.Kapcsolattartás a
Gyártókkal, a megoldások értékesítési konstrukciójának ismerete, gyártó
Specifikus árajánlatok elkészítése.Stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalat, biztos ügyfélkörrel a versenyszférában IT, biztonságtechnikai, banki
Megoldások és egyedi alkalmazásfejlesztés területén.Hosszú távú karrierlehetőség, folyamatos támogatás, mind az értékesítési mind a műszaki
Ismeretek bővítésében, észvételi lehetőség szakmai
Képzéseken.Magas szintű
Értékesítési kultúra, professzionális és támogató csapat, jó hangulatú és színvonalas
Munkakörnyezet.Alkalmazotti jogviszony, versenyképes fizetés és juttatási csomag.Hibrid munkarend heti 2 nap távmunka lehetőséggelÉrtékesítésben vagy értékesítéstámogatásban szerzett legalább
3 éves tapasztalatGazdasági vagy műszaki végzettségTechnológiai affinitás, friss trendek követéseTárgyalóképes, aktív angol nyelvtudásProaktív, önálló személyiségPontos, precíz munkavégzésNagyvállalati biztonságtechnikai
Technológiák ismereteProjektek
Koordinálásában és árajánlatok készítésében szerzett tapasztalat