Skoda Értékesítési Koordinátor

Porsche hungária ker. kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Márkaigazgató és az Értékesítési vezető munkájának backoffice támogatásaleválogatások, listák készítésehavi, negyedéves, éves értékesítési beszámolók összeállításahavi szintű terv-tény eltérések nyomonkövetésead-hoc jelentések és prezentációk összeállításaszámlakontroll ellenőrzésének biztosításaértékesítési akciók előkészítésében való aktív részvételprojektek közvetlen előkészítése, koordinálása, lebonyolítása, kiértékelés, mint:
értékesítési akciók, új modellek beárazásanapi/heti/havi értékesítési/kiszállítási statisztika kiértékelés és beszámolás a gyár feléhavi záráshoz gyári kintlévőségek adminisztrálásamunkábajárás támogatásMedicover egészségbiztosítássportolási lehetőségekcégspecifikus juttatásokegészségnapnyelvi és szakmai tréningekszínes szociális élet, kulturális programokhome office lehetőség Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. ker.Felsőfokú szakirányú végzettség kontrolling, közgazdaság2+ év szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjukszakmai területeken átívelő gondolkodás és szervezőképességkimagasló Excel tudástárgyalóképes angol nyelvtudásmonotóniatűrésműszaki érdeklődés előny