Beszerzési És Értékesítési Koordinátor Aog Beszerző

Aeroplex közép-európai kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolattartás a partnerekkel AOG és kritikus repülőgép-anyagigény eseténRepülőgép alkatrészek, anyagok beszerzése az összes rendelkezésre álló stratégiai és operatív beszerzési eszköz felhasználásávalÁrajánlatok készítése az ügyfelek számáraad-hoc értékesítés, felesleges készletek értékesítéseTeljes logisztikai folyamat koordinálása export – import, külső és belsőFolyamatos kommunikáció és információáramlás biztosítása a partnerek és a felelős részlegek közöttZökkenőmentes együttműködés a partner légitársaság karbantartási vagy beszerzési részlegével a napi operatív tevékenység támogatása érdekébenHangár karbantartás alatt álló repülőgépek AOG igény kezelésének támogatásaPanaszkezelésVállalati bónuszSportolási kedvezmények AYCMÉlet- és balesetbiztosítási programBank- és mobil előfizetési kedvezményekMunkába járási támogatás kormányrendelet szerintÉtkezési hozzájárulásBelső és külső képzésekSzakmai fejlődési lehetőségStabil, hosszú távú munkalehetőségA sikeres AOG beszerző egy dinamikus, pörgős személyiség, aki a hirtelen fellépő problémák esetén azonnal mozgósítja magát a minél gyorsabb megoldás kivitelezése érdekében. Erőssége az angol nyelvű kapcsolattartás, a gyors döntéshozás, és ha falakba ütközik, kreatív gondolkodásával új lehetőségeket vesz számba.Fontos, hogy tudd vállalni az alábbi munkarendet:
12 órás műszakos:
1 nap nappal 7:
00-19:
00, 1 nap éjszaka 19:
00-7:
00 - 2 nap pihenőA fenti feladatok ellátásához az alábbi kompetenciákat tartjuk fontosnak:
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántKiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készségÖnállóságDöntéshozatali képesség stresszes helyzetbenPriorizálási képességErős szervezettség, multitaskingra való képességStressztűrő és eredményorientált személyiségErős MS Office ismeretekBA diploma repüléstechnika, légiközlekedés-menedzsment, ellátásilánc-menedzsment vagy üzleti adminisztráció szakonMinimum 2 éves munkatapasztalat beszerzés, anyagmenedzsment vagy ellátási lánc területén légi- vagy autóipari tapasztalat előnyt jelent