Értékesítési Asszisztens

Koelner hungária kft. - Dunaharaszti
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Vevőorientált ügyfélkezelés az értékesítőtérbenVevői rendelések feldolgozásaVectory programban történő adatrögzítés rendelések, vevőtörzs, összeszedők javítása stb. Beérkező telefonhívások kezeléseE-mailek feldolgozása, rendelések nyomtatásaEgyüttműködés a társosztályokkal raktár, beszerzés, pénzügy. Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége egy innovatív, dinamikusan fejlődő cégnélFelelősségteljes és valódi értéket teremtő feladatokStabil háttér, hosszútávú munkalehetőségVersenyképes jövedelemCafeteria juttatás Teljes munkaidős foglalkoztatásVáltozatos feladatokMinimum középfokú végzettség ÉrettségiFelhasználói szintű számítógépes MS Office ismeretekKimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban egyarántPrecíz, pontos munkavégzés, megbízhatóságPozitív-, eredményorientált, csapatszellemű hozzáállásGyors tanulási képességNagyfokú önállóságHasonló területen szerzett többéves releváns tapasztalatRögzítéstechnikai termékek ismereteMűszaki beállítottság