Értékesítési Asszisztens

Best agent consulting kft. a generali biztosító zrt szerződött partnere - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelekkel való kommunikáció telefonon, e-mailben, személyesenPénzügyi termékek és szolgáltatások bemutatása és értékesítése ügyfeleknekÉrtékesítési folyamat támogatásaÜgyfelekkel való kapcsolattartás fenntartása és elégedettségük biztosításaAdminisztratív feladatokPiac- és versenytársak figyeléseCégünk keresi új csapattagját pénzügyi értékesítési asszisztens pozícióba. Ha szeretsz egy dinamikus és inspiráló környezetben dolgozni, és rendelkezel pénzügyi érzékkel és kiváló kommunikációs képességekkel, jelentkezz hozzánk még ma!Legalább középfokú végzettség, előnyt jelent pénzügyi vagy gazdasági területenKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességekRugalmasság és proaktivitás változó piaci környezetbenCsapatmunka és együttműködés más részlegekkel és csapattagokkalAdminisztratív készségek és precizitásJó problémamegoldó képességPénzügyi ismeretek/ végzettségÉrtékesítési tapasztalatMagabiztos, határozott fellépésSopron és Mosonmagyaróvár környékén élők előnyben