Értékesítési Asszisztens

Whsmith plc - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Értékesítési asszisztens - WHSmithTeljes munkaidőben és részmunkaidőben elérhetőMit tartogat ez számodra?Mindenekelőtt szórakoztató, gyors tempójú kiskereskedelmi üzletben leszel, és ha szeretsz a márkánál dolgozni, akkor könnyen juthatsz a vállalatnál. Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat biztosítunk.Vevőközpontúság:
Vevőinket tartjuk minden tevékenységünk középpontjában.Értékeljük munkatársainkat:
Munkatársainkat becsületes és nyitott környezetben tiszteljük és értékeljük.Eredményorientáltság:
Arra törekszünk, hogy ambiciózus és versenyképes eredményeket érjünk el, ütemesen teljesítve.Elszámoltathatóság:
Személyes felelősséget vállalunk, és azt teljesítjük, amit ígérünk.Mit tartogat ez számomra? Szeretjük elismerni kollégánk kemény munkáját;
Ezen keresztül fejlesztheti és bővítheti karrierjét egy globális márkán belül. Imádni fogja a forgalmas, gyors tempójú környezetben való munkát, és bevonja kollégáit a márka céljainak megvalósításába. Ön is számos előnyhöz jut, kifejezetten Budapestre szabva. Értékeink Négy alapvető érték szerint kell élnetek, amelyek ma is ugyanolyan relevánsak, mint 1792-ben, amikor elkezdtük. Mindig kifelé akarunk tekinteni, ügyfeleinkre akarunk összpontosítani és betartani ígéreteinket. Értékeink segítenek ebben. Munkavégzés helye:
Budapest International Airport, Budapest, Hungary, 1185Szóval, milyen ez?Üzleteinkben segíteni fogsz vevőinknek az utazás előtt vagy után, tanácsaiddal és nagyszerű kiszolgálással. Annak érdekében, hogy üzleteink a lehető legjobban nézzenek ki, feltöltöd a készleteket, kezeled a szállításokat és kreatívan értékesítesz, miközben barátságos leszel az üzleten belül. Nagyszerű szolgáltatásodnak köszönhetően, bárhová is mennek vevőink, biztos lehetsz benne, hogy mindig emlékezni fognak a WHSmith-re.Rólad?Ha már van kiskereskedelmi tapasztalatod, annál jobb. A legfontosabb azonban az, hogy rengeteg lelkesedéssel és energiával rendelkezz – itt semmi sem áll meg, legkevésbé ti. Ez azt is jelenti, hogy gyorsan betanulhatsz, még akkor is, ha korábban nem végzetél kiskereskedelmi munkát. De ha gyorsan tanulsz és nagyszerű kommunikátor vagy, akkor pillanatok alatt készen állsz arra, hogy értékes szerepet játssz a csapatodban.*Az állás sikeres betöltéséhez érvényes biztonsági háttérellenőrzést fogunk végezni..Állás típusa:
Teljes munkaidő Tapasztalat:
Kiskereskedelem:
1 év Preferált