Értékesítés Támogatási Munkatárs

Mbh bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A harmadik feles értékesítésben résztvevő partnerek, alügynökök, közreműködők befogadási, jogosultság beállítási, monitoring és felügyeleti jelentési folyamatait végzed Az együttműködésekhez kapcsolódó dokumentumok kezelése, iktatása Oktatások szervezése, hozzá kapcsolódó dokumentumok kezelése, vizsga eredmények rögzítése Kapcsolattartás a partnerek központi területeivel, illetékes társosztályokkal A terület központi e-mail címére érkező levelek kezelése, megválaszolása Marketing és oktatási anyagok ellenőrzése, jóváhagyási folyamatának koordinálása A Harmadik feles értékesítési területet érintő riportok elkészítése Jogszabályi és banki folyamatokban foglalt elvárások szerinti működés biztosítása A területet érintő adminisztrációs feladatok teljeskörű ellátása Középfokú végzettség Microsoft Office különösen Word, Excel, Outlook gyakorlott kezelése Pontos, precíz munkavégzés Analitikus, folyamat és problémamegoldó gondolkodásmód Önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség Jó kommunikációs készség Feladatok határidőn belül, az elvárható legmagasabb szintű elvégzése Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk Home office lehetőséget biztosítunk Széles körű sportolási támogatást nyújtunk Szupercsapatként működünk együtt Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz Generációs sokszínűségi stratégia:
Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program