Üzleti Elemző

4ig nyrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelek üzleti igényeinek értelmezése, tisztázása, definiálása egyedi alkalmazásfejlesztési projekteken és üzemeltetési szolgáltatásokon.
Helyszíni felmérési, konzultációs feladatok.
Ügyfél kapcsolattartás, egyeztetések szervezése, terjedelem és változáskezelés felügyelete.
Az üzleti igények funkcionális specifikációjának elkészítése, szisztematikus dokumentálása koncepció és modell alkotás, folyamat elemzés és tervezés, logikai tervezés – a technológia lehetőségek figyelembevétele mellett.
Együttműködés az architektekkel, fejlesztőkkel és üzemeltetőkkel.
Rendszertervek, rendszerdokumentációk készítése, felülvizsgálata, aktualizálása.
Az ügyfelek felé szükséges további dokumentációk elkészítése kézikönyvek, oktatási és tesztelési anyagok.
Funkcionális tesztelés tervezése, támogatása tesztesetek specifikálása, validálása üzleti szempontok alapján.
Összekötő szerep betöltése az ügyfél és a fejlesztő csapat között, a fejlesztési módszertannak megfelelő projekt szerepek betöltése a fejlesztő csapat tagjaként.
Projekttől függő kapcsolattartás a projektek értékesítési munkatársaival, presales tevékenység műszaki támogatása pl. bemutatók, előadások.Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Lokáció:
Budapest vagy DebrecenFelsőfokú végzettség műszaki vagy gazdasági terület
Legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
Átfogó IT technológiai ismeretek
SQL ismeret
Szoftverfejlesztési módszertanok alapos ismerete
Szoftverfejlesztési technológiák, adatbáziskezelő rendszerek, nagyvállalati IT rendszerek elméleti és gyakorlati ismerete
Szoftvertervező és tesztelő eszközök használatának gyakorlati ismerete
Probléma megoldás, önálló döntéshozatal, stratégiai gondolkodás
Kiváló kommunikációs készség
Precíz munkavégzés csapatban
Jó angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántÜgykezelő rendszerek ismerete
Iparági tapasztalat az alábbi területek legalább egyikén:
pénzügy, közigazgatás, egészségügy, államigazgatás