Építésvezető - Művezető

Vaskapu generálkivitelező kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

- Szenior Építésvezető munkájának segítése
- Kivitelezési munkák helyszíni koordinálása, alvállalkozók munkájának irányításában való részvétel
- Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, igazolások alátámasztása
- Felmérési naplók készítése, ellenőrzése, geometriai és mennyiségi felmérések készítése
- Ütemtervek készítésében való részvétel, határidők betartása és betartatása.
- Munkafolyamok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
- Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
- Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
- Adminisztratív feladatok ellátása
- Biztos háttér
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Mobiltelefon
- Laptop
- Szakmai fejlődés, előremeneteli lehetőség
- Jó hangulatú, családias légkör
- Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, nem projekt szinten
- 83 lakást építünk kivitelezési fázisban, több projektünk előkészületben
- Legalább középfokú szakirányú végzettség felsőfokú végzettség előny
- Építőipari szakmai tapasztalat
- Elhivatottság
- Munkabírás
- Terhelhetőség
- Megbízhatóság
- Felelősségteljesség
- építőipari szakmai tapasztalat előny